Jesteś w: Strona główna » Nowości » Deska tarasowa na legarach

Deska tarasowa na legarach

Deska tarasowa

Tarasy, obrzeża basenów i oczek wodnych, nadmorskie molo oraz pomosty żeglarskie i wędkarskie muszą każdego dnia sprostać niszczącym działaniom wody. Tylko dzięki temu będą przez długie lata spełniać swoje zadanie. Taką gwarancję i właściwości zapewni Duofuse czyli specjalny system desek tarasowych. Jest to materiał, który ma wiele zastosowań. Deski tarasowe Duofuse są wykonane z kompozytu drewno-polimer, czyli połączenia mączki drzewnej i tworzywa. Duofuse to wyjątkowe połączenie właściwości tworzywa oraz wyglądu i ciepła naturalnego drewna.

Dostępne koloty:

- naturalny brąz

- tropikalny brąz

- kamienno-szary

- grafit

Informacja o nasyceniu kolorów systemów Duofuse:

Ze względu na zawartość naturalnych włókien drewnianych, nasycenie kolorów zmienia się po wystawieniu na działanie słońca, wilgoci i stabilizuje się po okresie od 6 do 8 tygodni. Dostępne kolory:

System desek tarasowych Duofuse dostępny jest w czterech kolorach: naturalne drewno, tropikalny brąz, grafit oraz kamienno szary dostosowany do kolorystyki nowoczesnej architektury już w sprzedaży. Idealnie łączy się z granitowymi elementami ogrodu jak również z kolorami stolarki aluminiowej.

Więcej informacji w oddziałach firmy Polplast

Galeria

Pliki do pobrania

  Instrukcja montażu deski tarasowej   Katalog deski tarasowej   Ulotka

Video
POLPLAST Spółka Cywilna Katarzyna Zych, Piotr Zych
43-300 Bielsko - Biała, ul. Batorego 32
NIP : 5472152671
Wykonanie: Invidia.pl